Гуляйпільці цього року отримають близько 17,5 млн. грн. інвестицій з обласної казни

Вихованці Воздвижівської сільської школи І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради вже до кінця цього року матимуть в своєму розпорядженні новенький комп’ютерний клас, а вчителі – сучасну мультимедійну дошку для викладання предметів на європейському рівні. Нові технології «прийдуть» у школу завдяки прийнятому депутатами Запорізької обласної ради рішення про виділення 240 тисяч гривень на оновлення комп’ютерної техніки цього комунального закладу.

За словами директора КЗ «Воздвижівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради Оксани Стасик, комп’ютерні блоки, якими сьогодні користуються школярі, вже геть застаріли, а деякі взагалі вийшли із ладу. Тому виділені облрадою кошти і закупівля нового обладнання створять потужній стимул для опановування знань гуляйпільскими школярами.

Як підкреслив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, який здійснив робочу поїздку до Гуляйпільського району, загальна сума інвестицій Запорізької обласної ради в інфраструктуру Гуляйпільського району цього року становить близько 17,5 млн. грн.. Більша частина виділеної суми – 12,5 млн. грн. — буде направлена на завершення будівництва очисних споруд міста Гуляйполя. На будівництво полігону твердих побутових відходів з обласної казни депутати направили 3,1 млн. грн.

Крім того, 2 млн. грн. зайдуть на територію для реконструкції культурно-спортивного комплексу «Сучасник». Більше того: завдяки принциповій позиції депутатського корпусу облради, гуляйпільці до кінця цього року отримають кошти на придбання санітарного автомобіля для Гуляйпільської районної лікарні. Тож, породіллям Гуляйпільщини не доведеться діставатися на пологи до Поліг.

— Запорізька обласна рада підтримала ініціативу колег Воздвижівського сільської ради і виділила кошти на придбання комп’ютерного класу для Воздвижівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, — сказав перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков.

Крім звістки про оновлення техніки, Єгор Семенков привіз школярам комплект м’ячів для гри у футбол, волейбол і баскетбол, щоб діти мали змогу займатися спортом і покращувати стан свого здоров’я і підвищувати ефективність району. Якість м’ячів дівчата зі шкільної баскетбольної команди випробували одразу ж, запросивши першого заступника голови облради на баскетбольний батл, який той витримав гідно.

— Завдання депутатів Запорізької обласної ради – підтримувати території і розвивати їх. Цьогорічний бюджет розвитку націлений на розширення на зведення «з нуля» очисних споруд, полігонів твердих побутових відходів, придбання спеціальної техніки. Це – наше головне завдання: розвивати інфраструктуру Запорізької області, — сказав Єгор Семенков під час зустрічі із активними жителями Гуляйпільського району. В присутності односельців перший заступник голови облради Єгор Семенков вручив почесну нагороду – Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» I ступеня — директору ТДВ «Агронива» Миколі Миколайовичу Новохатьку, який протягом багатьох років робить величезний внесок у розвиток і життя території.

Воздвижівська загальноосвітня школа була заснована приблизно у 1871-1872 роках як церковно-приходська школа. Перший випуск був зроблений у 1947 році, а сучасна споруда школи була побудована у 1971 році, і на новорічний ранок 1972 року вона люб’язно прийняла учнів у свої світлі класи.

З 1947 по 2016 роки школа випустила 1553 учні. З них нагороджені Золотими та Срібними Медалями 27 учнів.

Серед випускників школи є багато відомих людей, які стали світилами у різних галузях науки та у професійній діяльності.

У школі за роки існування накопичено серйозний педагогічний професійний досвід, створено працездатний колектив з високим творчим потенціалом. Зараз педагогічний колектив складається з 13 учителів, 4 з яких мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічні звання «старший учитель», 6 учителів — спеціалісти І категорії та 3 учителя – спеціалісти ІІ категорії. Вчителями школи є переважно колишні випускники.

У школі навчається 96 учнів, у перспективі на наступні роки їх буде більше ста. Учні школи є активними учасниками місцевих і районних виховних заходів, спортивних змагань, учнівських олімпіад, різноманітних інтелектуальних конкурсів з різних предметів. Спортивна команда дівчат є призером районних і обласних змагань з баскетболу.

Педагогічний колектив та адміністрація школи тісно співпрацює з місцевим господарством ТДВ «Агронива» (директор Новохатько М.М.) сільською радою (сільський голова Кравченко О.І.), які завжди приходять на допомогу школі. Наразі школа є потужним осередком освіти, що має високий фаховий рівень, культивує інноваційні методики навчання, творчий підхід у розв’язанні освітніх проблем.

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Добавить комментарий